Maltepe Korku Oyunu - Arınma Gecesi Tatlı Kaçıklar İncelemesi
TATLI KAÇIKLAR

Maltepe Korku Oyunu – Arınma Gecesi [Tatlı Kaçıklar] İncelemesi

Maltepe Korku Oyunu – Arınma Gecesi Tatlı Kaçıklar İncelemesi

Maltepe Korku Oyunu isimli oyun evindeydik.

Bakmayın böyle bir isme sahip olduğuna ‘The Purge’ filmini kendisine senaryo olarak almış bir ev aslında burası. Siz son anda kendinizi bir eve atıyorsunuz. “Ya bu ev ‘bir’ seri katilin evi ise?” Oyunun dekoru aslına bakarsanız, dekor olarak çok güzel. Kapalı bir mekanda görmeyi hiç beklemediğimiz odalar ve mekanizmalar var. Tünelleri de ayrıca sevdik. Ancak bu öğelerin oyunun hikayesiyle bağdaştığını söylemek biraz zor. Spoiler vermeyeceğiz elbette ama gidenler görecektir ki burası pek de eve benzer bir yer değil. Hikayenin dekora daha uygun hale gelmesi halinde ise bu ev tadından yenmez olabilir.

Bulmacalara girelim bir de. Bulmacalar oldukça keyifli ve zekice düşünülmüş aslında. Eğlenceli olmayan bir bulmaca yok. Özgün bulmaca konusunda haklarını vermeliyiz. Ancak gerçekten çok çok sıkıntılı bir odaları var. O oda tek bir bulmacadan ibaret ve en ufak hatanızda o odadan çıkmanız imkansızlaşıyor. Bu yorumu yazdığımıza göre, o hatayı yaptığımızı anlayabilirsiniz. O odanın biraz elden geçmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Oyun ayrıca size çok hoş bir sürpriz hazırlıyor. Detayları seven biri iseniz, sizi malum oda, can evinizden vuracak. Oyunların en sevdiğimiz kısımları, sohbet kısımları oluyor her zaman. Bu ekiple de oldukça keyifli bir sohbet yaptık. Keyifli sohbetlerine teşekkür ediyoruz.

Özetleyecek olursak, ilk defa bir korku evine gidecek ve civardaki oyunculara tavsiye ediyoruz. Oldukça iyi niyetli, güzel bir ekipleri var ve oyun her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Potansiyelleri oldukça yüksek.

http://yenigorev.com/oyun/maltepe-korku-oyunu-arinma-gecesi-kacis-oyunu

Oynanma tarihi/zamanı: 16.03.2016 23:00

Yazar hakkında

İlgili Gönderiler

Cevap Yaz

Cevap Yaz