KAPALI & KULLANIM DIŞI
/
İzmir

Pandora’nın Evi – İzmir – Evden Kaçış Oyunu

Pandora’nın Evi Evden Kaçış Oyunu

Kaçış Evi: Pandora’nın Evi

Kaçış Oyunu: Pandora’nın Evi (İzmir)


Oyun Evi Bilgileri

Pandora’nın evi yenilenmiş hikayesi, yeri ve korku unsurları ile, 2 – 5 kişilik gruplar halinde katılabileceğiniz, gerilim temalı bir evden kaçış oyunudur. Sizi dış dünyadan kopararak, farklı zaman geçirmenizi sağlayacak; cesaretinizi, zekanızı, stres altında çalışma becerinizi ve aranızdaki uyumluluğu kullanmaya zorlayacak biçimde tasarlanmış bir evde 60 dakika boyunca kilitli kalacaksınız.


Pandora’nın Evi Evden Kaçış Oyun Evi Kuralları

 • Pandora’nın Evi’nde katılacağınız oyun minimum 2, maksimum 5 kişiyle oynanır.
 • Acil durumlar ya da çıkamayacağınızı kabul etmeniz durumunda oyunu bitirebiliriz.
 • Oyun alanı tamamen güvenli ve ekibimiz tarafından izleniyor olsa da klostrofobi, kalp rahatsızlığı vs gibi rahatsızlıkları bulunan kişilerin katılıp katılmama kararı kendilerine aittir. Oyunda karanlık bir tema olduğunu hatırlatmak isteriz.
 • Pandora’nın evinde oyun süresi 1 saattir. Bu süre içinde yeme, içme, tuvalet gibi kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayamayacağınızı düşünerek, oyuna hazırlıklı gelmelisiniz. Oyun sırasında evdeki eşyalara verilecek hasarlardan, ilgili ekip sorumludur.
 • Oyunda şiddet ve güç gerektiren herhangi bir bölüm bulunmamaktadır. Bu nedenle, kırma, dökme, sökme, yırtma, itme gibi eylemlere gerek duymayacaksınız. Bunun yerine stres altında başarıyla çalışmanız yeterli olacaktır.
 • Seans sırasında sizi kamera sistemimizle izliyor olacağız. Gerektiği durumda sizinle sesle iletişime geçebilir, tüm ekibin ya da tek bir kişinin dışarı çıkmasını sağlayabiliriz; ancak bu durumda çıkan kişi/kişilerin oyuna kaldığı yerden devam etmesi için yeniden içeri girmeleri mümkün olmayacaktır.
 • Oyun, rezervasyon sürenize göre başlar. Geç kalma durumunda, 60 dakika sürenize ekleme yapılmaz. Geç kalınan süre, oyun sürenizden düşülür. Bu nedenle geç kalmamaya özen göstermenizi rica ederiz
 • Oyun sırasında cep telefonlarınızı sessiz modunda yanınızda bulundurabilirsiniz; ancak ses veya görüntü kaydı yapmak, telefonla görüşme yapmak, telefonun ışığını kullanmak oyun kurallarına aykırıdır.
 • Pandora’nın Evi’nde oynamak için 16 yaşından küçük arkadaşların aile bireyleriyle oyuna katılmaları mümkündür.
 • Pandora’nın Evi’ne, randevu saatinizden 10 dakika erken gelmenizi tavsiye ederiz. Daha erken gelmeniz halinde içeride başka bir oyun sürüyor olabileceğinden sizi ağarlayamayabiliriz.
 • İçeride geçireceğiniz süre içinde yaşadıklarınızı, başka insanlara anlatmak istediğiniz taktirde, oyuna henüz gelmemiş kişilerin (ve tabii ki bizim) keyfimizi kaçıracak düzeyde bilgi paylaşımında bulunmamanızı rica ederiz. Ayrıca içerideki dekor ve oyunun işleyişi, kısaca Pandora’nın Evi’nin genel konsepti, şirketimize aittir. Hiç bir şekilde klonlanamaz, yazılı olarak aktarılamaz ve taklit edilemez.
Daha Fazla Oku
İncelemekte olduğunuz aktivite KAPALI ve/ve ya şu anda KULLANIM DIŞIDIR.
Adres
Mahmut Esat Bozkurt Cd. No: 20 D: 4 Alsancak / İzmir (Kıbrıs şehitleri caddesi, Köfteci Ramiz'in sokağından girince 30 metre ileride sağda)
Arama...
Room Escape İzmir, Odadan Kaçış Oyunları, İzmir Kaçış Oyunları, Gerçek Kaçış Oyunları, Evden Firar, Evden Kaçış Oyunları, Kaçış Oyunları, Korku Evi, Kaçış Evi, Alsancak Kaçış Oyunları, Evden Kaçış Oyunu
Özellik bulunamadı.