EVDEN KAÇIŞ OYUNU
/
İstanbul

Quest – İstanbul – Epidemic Evden Kaçış Oyunu

Quest – Epidemic Evden Kaçış Oyunu

Kaçış Evi: Quest / Quest İstanbul (Kadıköy/İstanbul)

Kaçış Oyunu: Epidemic


Oyun Evi Bilgileri

Kadıköy’de, mekanizmalarla dolu bir muayenehaneye girecek, yarım kalmış bir hikayeyi tamamlayacaksınız…

Sizi 80’li yıllara götüren QUEST, kapılarını insanlığı yok etmek üzere olan Doktor Selim AKSOY’un muayenehanesine açıyor.

Doktoru durdurmayı başaramayan ajanınız Zeynep’in bıraktığı ipuçlarını takip etmek,
kilitli kalmış sırları gün yüzüne çıkarmak size kalıyor.

Ama bu o kadar kolay olmayacak!
Doktor Selim geleceğinizi biliyordu…

Tek kişi bitirilemeyen QUEST, size benzersiz bir
Gerçek Kaçış Oyunu deneyimi sunuyor.

Hemen Ekibini Kur, Rezervasyon Yap ve Bu Deneyimi Yaşa!


Oyun Hikayesi/Detayları

Uzun zamandır takip ettiğiniz Doktor Selim Aksoy, tüm insanlığın sonunu getirecek Q1N1 virüsünü sentezlemek üzereydi. İçeride size yardım eden bir ajanınız vardı. Zeynep Uslu. Zeynep’i doktorun yanına sekreter olarak yerleştirmiştiniz, ancak uzun bir süredir ondan haber alamıyordunuz. Virüsün yol açtığı ölüm haberleri de gelmeye başladı. Çok geç kalmıştınız, artık olaya müdahale etmek zorundasınız.

Zeynep’i ve panzehiri bulmak için, Doktor Aksoy’un muayenehanesine operasyon düzenleyeceksiniz… Ancak işler planladığınız gibi gitmeyecek…


Quest Evden Kaçış Oyun Evi Kuralları

 • Quest en az 2 en çok 5 kişilik ekipler ile oynanır. Yaş sınırı 12 olup, 18 yaş altı her oyuncu için ekipte bir yetişkin bulunmalıdır.
 • Oyun süresi 60 dakikadır. Geç kalmanız halinde, ek süre vermemiz malesef mümkün değildir. Bu yüzden rezervasyon saatinizden 5 dakika önce ekip olarak hazır olmalısınız.
 • Oyunda hiç bir yerde, kırma, sökme, eşyaları kaldırma veya üstlerine çıkma gibi fiziksel efor gerektiren bir durum yoktur.
 • Bir önceki ekibin oyunu bitmeden gelmeniz halinde dışarıda beklemeniz gerekmektedir.
 • Oyun alanı içerisinde kullanabileceğiniz bir tuvalet VARDIR.
 • Oyun boyunca sizi izliyor ve dinliyor olacağız, herhangi bir sebepten dolayı oyundan çıkmak isteyen olursa, kameralara bu isteğini iletip istediği zaman çıkabilir. Bu durumda tüm ekip için oyun sona erer.
 • Kapı kapanıp oyun başladıktan sonra içeri giriş tamamen kapanır. Geç kalan bir ekip üyesi varsa oyuna dahil olamaz.
 • Mont, şemsiye, çanta, dizüstü bilgisayar gibi oyun boyunca size ağırlık yapacak eşyalarınızı, oyun alanı içerisinde size ayrılmış alana bırakabilirsiniz.
 • Oyun boyunca cep telefonlarınız açık olarak yanınızda bulunabilir. Ancak oyun konsantrasyonunuzu kaybetmemeniz açısından önemli olmadıkça telefonlarınızla ilgilenmemenizi öneriyoruz.
 • Oyun alanı içerisinde hiç bir şekilde ses veya görüntü kaydı yapılamaz. Dışarıda oyun içeriği ve kurgusu hakkında bilgi vermek yasaktır. Bundan doğacak maddi ve manevi zararlara karşı Quest İstanbul’un yasal yollara başvurma hakkı vardır.
 • Oyun alanı içerisindeki eşyaların yerinde ve tek parça halinde kalmasına özen gösterdiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.
Daha Fazla Oku
Adres
Osmanağa Mh. Kalfaoğlu Sk. No:17 Günay Apt. Kadıköy / İstanbul (Süreyya Katlı Otoparkı'nın karşısında)
Arama...
Kaçış Oyunları, Avrupa Yakası Kaçış Oyunları, Salgın, Evden Kaçış Oyunu, Epidemic, Beyoğlu Kaçış Oyunları, Epidemic Kaçış Oyunu, Odadan Kaçış Oyunları, Quest, Evden Kaçış Oyunları, Quest Kaçış Oyunu, Gerçek Kaçış Oyunları, Quest Epidemic, Kaçış Evi, Quest İstanbul Epidemic, İstanbul Kaçış Oyunları, Taksim Kaçış Oyunları, Quest Salgın, Room Escape İstanbul, Quest İstanbul
5+ Oda
Soğutma Sistemi (Klima)
Isıtma Sistemi