SANAL GERÇEKLİK MERKEZİ
/
İstanbul

Exit VR İstanbul Sanal Gerçeklik Merkezi

Exit VR Sanal Gerçeklik Merkezi

Sanal Gerçeklik Oyun Salonu: Exit VR (İstanbul/Üsküdar/Acıbadem)

Sanal Gerçeklik Seçenekleri: Kaçış Oyunları (Özelleştirilmiş)


Sanal Gerçeklik Oyun Salonu Bilgileri

Bugüne kadar deneyimlediklerinizi unutun! O cool güneş gözlüklerinizi çıkarın ve VR gözlüklerinizi takın. Artık VR zamanı! Kaçış odası oyunları yeni bir seviyeye çıktı. Sanal Gerçeklik!

ExitVR kaçış odası oyunlarını sanal gerçeklikle birleştiriyor. Şu an için bu deneyim dünyada tek: Canlı bir VR macerası. Üç boyutlu fantastik dünyalara ekipçe dalın ve geleceğin eğlencesiyle tanışın. VR teknolojisinin geldiği son nokta, odalardaki eğlenceyi başka bir boyuta taşıdı!

Zorlu görevleri 44 dakikada tamamlamanız gereken sanal dünyaya dalın. İstanbul’un merkezinde Akasya Alışveriş Merkezi’nde bu macerayı yaşayabilirsiniz. Bu nefes kesici dünyadaki zorlu görevi 8 kişiye kadar aynı anda üstlenebilirsin.

Oyun sanal ama süre sınırı gerçek.

Oyunlar ve Özellikleri

Huxley 1

Ekipçe dünyayı 44 dakikada kurtarabilir misiniz?

Zamana karşı yarışa hazır olun!

2 ila 8 kişi arasında oyuncuyla oynanabilen HUXLEY, ekiptekilerin sanal odada istedikleri gibi hareket edebildikleri bir bir oyun. Görevleri tamamlayabilecek misiniz?

Yerinizi hemen ayırın!

2-8 kişilik ekibinizi oluşturun
Biletinizi online olarak alın
44 dakikalık göreve başlayın
Düşüncelerinizi paylaşın

Türkiye’nin ilk canlı sanal gerçeklik macerasını deneyimleyeceğiniz Exit VR Akasya’da oyun tanıtımı da dahil olmak üzere geçireceğiniz süre yaklaşık bir saat olacak. Gamemaster’larımız zorlu görevlerde oyun boyunca size destek olacak.

HUXLEY – Geleceği Kurtar

Araştırmacı bir ekip Antarktika’da gizemli bir madde buldu. Kısa süre içinde bu maddenin sonsuz bir enerji kaynağı olduğu anlaşıldı. Bu bir nimet mi yoksa tam tersi mi?

İmkansız olan gerçek oldu…
3007 yılındayız. Dünyamız yok olmak üzere. İnsanlığın yerini makineler almış. Dünyanın tüm güzellikleri yerle bir edilmiş. Hayatta kalan son kişiler siz ve ekibiniz. Göreviniz de HUXLEY’e yardım etmek. Bu sanal dünyaya adım attığınız andan itibaren 44 dakikanız var. Başarırsanız dünyamızın kıyametten geri dönme şansı var. İhtiyacınız olan her şey ekibinizde var: Adrenalin, ekip ruhu ve kazanma azmi!

Özellikler:

Zorlu bulmacalar
12 yaş ve üstü
44 dakikalık bir oyun
Çoklu oyuncu
Kablosuz VR ekipmanı
Ekip içi iletişim
Hareket Özgürlüğü

Huxley 2 – Çok Yakında

Sıkça Sorulan Sorular

Baş dönmesi yaşar mıyım?
Bazı oyuncular baş dönmesi ya da mide bulantısı yaşayabilirler. Bu, hareketten kaynaklanan bir rahatsızlıktır. Biz oyunumuzda harekete dayalı bu rahatsızlıkları engellemek için elimizden geleni yaptık. Eğer ileri derecede araba tutması yaşayan biriyseniz ondan daha az düzeyde bir rahatsızlık yaşama ihtimaliniz olabilir.

Oyunda yaş sınırı var mı?
Bulmacalar 12 yaş altı kişiler için çok zor olabilir. Bu nedenle yaş sınırını 12 olarak belirledik. Oyunda ayrıca az da olsa silahla ateş etme ve kan sahnesi var.

Bulmacaları çözemezsek ne olur?
Gamemaster’ımız size ipucu vermek için bekliyor olacak. Tüm bulmacaların çözülebilir düzeyde ve uygulanabilir olduğu defalarca kontrol edilmiştir. Fakat bulmacalarımız basit değil. Eğer bulmacaları zamanında çözemezseniz, talep etmeniz durumunda size ipuçları verebilir ya da çözüm yolunu gösterebiliriz.

Gözlüklerimi çıkarmalı mıyım?
Gözlükleriniz VR gözlüklerinin altında kalabiliyorsa sorun yok. Damla şeklinde olan gözlükler dışında çoğunlukla gözlüklerinizi çıkarmanız gerekmez. Ama tabii ki lensle oynamak daha rahat olacaktır. Eğer gözlük numaranız küçükse zaten gözlüğünüze ihtiyaç duymazsınız.

Nasıl hareket edeceğim?
Tüm oyun boyunca 15 metrekarelik alan içinde kablosuz şekilde serbestçe hareket edebilirsiniz. Yürüyebilir, eğilebilir ve dönebilirsiniz. HTC VIVE Wireless Adaptör sayesinde tamamen serbestsiniz. İki elinizde iki kontrolör olacak ve onlar sayesinde bulmacaları çözeceksiniz.

Uyarılar
Yüksek topuklularla ve topuz yapılmış saçlarla oyun oynamanız önerilmez.

Daha Fazla Oku
Adres
Çeçen Sokak No:25 Akasya AVM 3. Kat Acıbadem - Üsküdar/İstanbul
Arama...
Augmented Reality İstanbul, İstanbul Sanal Gerçeklik Merkezi, Üsküdar Sanal Gerçeklik Merkezi, Virtual Reality İstanbul, Sanal Gerçeklik Salonu, Acıbadem Sanal Gerçeklik Merkezi, Sanal Gerçeklik Oyun Merkezi, VR Cafe, Anadolu Yakası Sanal Gerçeklik Merkezi, Sanal Gerçeklik, Exit VR Sanal Gerçeklik Merkezi, Sanal Gerçeklik Oyun Salonu, VR Oyun Salonu, Artırılmış Gerçeklik, Exit VR, Sanal Gerçeklik Merkezi
HTC Vive Wireless