Akıl Oyunları Kulübü – Gizemli Piramit Memphis GM Lock Smith İncelemesi
GM LOCK SMITH

Akıl Oyunları Kulübü – Gizemli Piramit Memphis [GM Lock Smith] İncelemesi

Akıl Oyunları Kulübü – Gizemli Piramit Memphis GM Lock Smith İncelemesi

Antik Mısır Turu

Memphis Akıl Oyunları Kulübü’nü birkaç oyun sahibinin tavsiyesi ile öğrendik.  Biraz araştırdıktan  sonra oyun alanının tamamının kum ile kaplı olduğunu öğrenince ‘işte bu’ dedik ve hemen rezervasyonumuzu yaptırdık.

Taksim taraflarında bir gece klübünün üst katında olan oyun bizi müzik sesi ile karşıladı  (Oyun esnasında müzik sesi gelmiyor merak etmeyin)

Kapıdan içeri adımımızı attığımız anda beklentimiz fazlası ile karşılandı. İlk saniyelerimiz tamamen dekoru hayranlıkla incelerken geçti , sanki bir piramidin  içinde gibiydik.  Sonra bir görevimiz olduğunu hatırlayıp, kendimizi bir anda antik objeleri kurcalarken bulduk.  İçerisi adeta müze gibiydi , Odalar arası geçişler inanılmazdı , Antik Mısır’ın gizemli yapısını bize hissettirdi.

Bulmacalara gelecek olursak tek tek bakıldığı zaman güzel denilebilirdi fakat bütünlük olarak bakıldığı zaman kopukluk yok diyemeyiz. Bazı yerlerde ilerleyebilmek için yardım almak zorunda kaldık, oyun sahibi yardımlar konusunda gayet profesyonel davrandı ve bizi yönlendirdi. Bu oyundan yardım almadan çıkabilen ekipleri ayrıca tebrik etmek isteriz

Sonuca bakıcak olursa son dakikalarda zar zor çıkmayı başardık, mutluyuz.

Not: Oyun alanı tamamen kumla kaplı olduğu için isteğe bağlı olarak çıplak ayak oynanabilmektedir.

 

Artılar: 

Gerçekçi dekor

Ferah mekan

 

Eksiler:

Bulmacalardaki akıcılık

http://yenigorev.com/oyun/akil-oyunlari-kulubu-gizemli-piramit-memphis-kacis-oyunu

Yazar hakkında

İlgili Gönderiler

Cevap Yaz

Cevap Yaz