Paranoya - Ziyaretçiler Gerçek Evden ve Odadan Kaçış Oyunu
GRUP DEHA

Paranoya – Ziyaretçiler [Grup Deha] İncelemesi

Paranoya – Ziyaretçiler Grup Deha İncelemesi

Farklı bir oyun mu arıyorsunuz? Klişeleşmiş korku oyunlarından sıkıldınız mı? Aaa, ne tesadüf biz de! Eee, ne yapacağız biz?

Dekoru, ambiyansı anlatmak mümkün değil, yaşayıp öğrenmek en iyisi, yine de özetlemeye çalışalım. Çok büyük bir alan beklemeyin. Sonuçta bir çocuğun zihninden kaçıyorsunuz. İçeride olacak olanlar onun zihninin ürünleri. Dolayısıyla hayal edebileceğiniz her şeyi -belki edemeyeceklerinizi de- içeride yaşayacaksınız.

Bulmacalara gelince, tecrübelerimiz hem gerilim hem de alışılmışın dışında bulmacalar sayesinde bizi yarı yolda bıraktı. Ancak gözünüz korkmasın, oyun korkudan çok gerilim temalı olarak tanımlanabilir.

Ee hep övecek değiliz ya, bir de olumsuz yanlarını anlatalım. Bazı bulmacaları yardımsız çözemedik. Birkaç ufak mantık hatasıyla birlikte bizim de payımız var yapamayışımızda. Ayrıca içerisi sıcak, hem de çok 🙂 Ama üzülmeyin ikinci oyunlarında klima varmış 😉

Çıkışta ise sizi o kadar tatlı insanlar karşılıyor ki sırf o sohbet için bile gidilir 🙂 Misafirperverlikleri için gönülden teşekkür ediyor, Sayko’yu sabırsızlıkla bekliyoruz!

Kıscası düşünmeyin. Sadece gidin! Kesinlikle tavsiyemizdir.

https://yenigorev.com/oyun/paranoya-ziyaretciler-kacis-oyunu

Oynanma tarihi/zamanı: 20.08.2016 14:00

Yazar hakkında

İlgili Gönderiler

Cevap Yaz

Cevap Yaz