KAPALI & KULLANIM DIŞI
/
İstanbul

WeLegends – Paranormal Evden Kaçış Oyunu

WeLegends Paranormal Evden Kaçış Oyunu

Antika ve klasik eşya tutkunu bir çift olan Zafer ve Derya, bir gün çok sevdikleri evlerinden başka bir yere taşınmak zorunda kalırlar. Pek istekli olmasalar da yeni evlerini de kendi zevklerine göre döşerler. Aradan belli bir zaman geçer.

Her şey yolunda giderken bazı gariplikler ortaya çıkmaya başlar. Derya, eşi Zafer’e evden garip sesler geldiğini, her zaman aynı yere bıraktığı eşyaların bıraktığı yerde olmadığını anlatır. Başlarda Zafer çok fazla önemsemese de kendine anlatılanlar aklının bir köşesine takılmıştır.

Bir gece uyuduklarında Zafer aniden uyanır, ayağa kalkar ve ışığı yakar. Bir şeyin onları izlediği hissine kapılır. Artık Zafer de kuşku içerisindedir. Uzunca bir süre bu tuhaf olaylar devam eder. Bunun üzerine Zafer ve Derya uyuduklarında neler olduğunu anlamak için evin her köşesine kamera takar ve kayıt başlar.


Kaçış Evi: WeLegends

Evden Kaçış Oyunu: Paranormal


WeLegends Evden Kaçış Oyunu Kuralları

 • WELEGENDS bir oyun alanında 1 saat kapalı kalacağınız bir oyundur. Bu süre içinde tuvalet, yemek içmek vb. temel ihtiyaçlarınızı sağlayabilme şansınız yoktur.
 • Oyun alanlarında korku öğeleri bulunduğu için herhangi bir sağlık sorunu olan oyuncuların bu hususu göz önünde bulundurmaları WELEGENDS tarafından şiddetle tavsiye edilir.
 • Oyun süresi her oyun için 60 dakikadır. Bu süre sonunda Oyuncular aktiviteyi tamamlayabilmiş olsa da olmasa da oyun biter.
 • Oyuncular, satın almış oldukları oyun için iletişim bilgileri http://www.welegends.com adresinde bulunan oyun alanına, rezervasyon yaptırdıkları tarihte ve rezervasyon yaptırdıkları saatten 5 dakika önce gelmek zorundadırlar. Daha erken oyun alanına gelen Oyuncular oyun saatine 5 dakika kalaya kadar oyun alanına alınmayacaktır.
 • Ancak Oyun saati gelene kadar Sevimli bahçemizde dinlenip çaylarınızı, kahvelerinizi yudumlayabilirsiniz
 • Oyun, tüm oyuncular aktivite alanına girdiği anda başlar. Oyun başladıktan sonra başka oyuncuların aktivite alanına girmesine izin verilmez.
 • Oyuncular her hangi bir sebepten dolayı istedikleri an oyunu sonlandırarak aktivite alanından çıkabilirler. Fakat daha sonra yeniden devam edemezler ve oyun sonlamış olur. Bu durum ücret iadesi için geçerli bir sebep değildir.
 • Oyun süresi boyunca Oyuncular tarafından oyun alanı içinde bulunan alet ve makine, düzenek ve eşyalara verilecek maddi zarardan Oyuncular sorumludur.
 • Oyun alanı içinde resim çekmek, WELEGENDS‘ın onayı olmaksızın aktivite alanı ile ilgili yazılı ya da görsel medyada her türlü materyal (Fotoğraf, Bilgi, Kroki vs.)paylaşmak, oyun alanının planı, senaryoların akışı, eşyaların ve düzeneklerin yerleri ile bulmacaların çözümlerinden bahsetmek kesinlikle yasaktır. Böyle bir durumda oluşabilecek maddi ve manevi her türlü zarar tazminatı için WELEGENDS’ın yasal yollara başvurma hakkı saklıdır.
 • Sitesinde belirtilen fiyat tarifeleri üzerinden hesaplanır ve oyun sonunda nakit olarak alınır.
 • Aktivite alanında alet ve makine, düzenek ve eşyalar ile ilgili ek açıklamalar ve kullanım kuralları bulunabilir. Oyuncular bu kurallara uymak zorundadırlar. Kurallara uyulmaması halinde oluşabilecek maddi ve manevi ya da fiziksel zararlardan WELEGENDS sorumlu tutulamaz.
 • Rezervasyon yaptıran Oyuncuların her hangi bir sebepten dolayı rezervasyonlarını iptal ettirmek istemeleri durumunda yaptırmış oldukları rezervasyon saatinden 24 saat önce e-posta ya da telefon yolu ile WELEGENDS’a ulaşarak iptal işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde oluşacak maddi zarar için WELEGENDS’ın yasal yollara başvurma hakkı saklıdır.
 • WELEGENDS oyuna ve oyuncuya dair görsel içeriklerin tümünü reklam çalışması, sosyal medya vb yayın organlarında yayınlama hakkını saklı tutar.
 • Oyuncular, rezervasyon formunda girilen bilgilerin doğruluğunu ve gerçekliğini, kendisine ait olduğunu, aksi takdirde hakkında yasal işlem yapılacağını kabul ve beyan eder.
Daha Fazla Oku
İncelemekte olduğunuz aktivite KAPALI ve/ve ya şu anda KULLANIM DIŞIDIR.
Adres
Süleyman Nazif Sok. No 81 Koşuyolu Mh. Koşuyolu / Kadıköy / İstanbul (Koşuyolu Mahalle Evinden 100 m aşağıya iniyorsunuz. Kırmızı Villada sizleri bekliyoruz.)
Arama...
Odadan Kaçış Oyunları, WeLegends, Evden Kaçış Oyunları, Gerçek Kaçış Oyunları, WeLegends Paranormal, Kaçış Evi, İstanbul Kaçış Oyunları, Korku Evi, Room Escape İstanbul, Kaçış Oyunları, Anadolu Yakası Kaçış Oyunları, Evden Kaçış Oyunu, Paranormal, Kadıköy Kaçış Oyunları
Özellik bulunamadı.