KAPALI & KULLANIM DIŞI
/
İzmir

Cloak & Dagger – Elisa’nın Laneti: Tavan Arası Evden Kaçış Oyunu

Cloak & Dagger – Elisa’nın Laneti: Tavan Arası Evden Kaçış Oyunu

Kaçış Evi: Cloak & Dagger

Kaçış Oyunu: Elisa’nın Laneti: Tavan Arası


Oyun Evi Bilgileri

Cloak and Dagger’ın ilk oyunu olan Elisa’nın Laneti korku, gerilim ve adrenalini son ana kadar yaşayacağınız gerçek tavan arasında sizleri bekliyor. Kurduğunuz 2-6 kişilik ekibiniz ile bir saat boyunca verilen ipuçlarıyla şifreleri çözerek tavan arasına kapatılmış amorf bir çocuk olan Elisa’nın ruhunu serbest bırakmak için onun kurduğu bu oyunun bir parçası olacak ve belki de ona hayatında ilk defa bir oyun oynama fırsatı vereceksiniz.

Evet o çok eğlenecek bakalım siz de Elisa kadar eğlenebilecek misiniz?


Oyun Hikayesi/Detayları

Yeni evlenmiş mutlu bir çift hayallerindeki o büyük ve gösterişli eve nihayet taşınmışlardı. Tek eksikleri etrafa gülücükler saçacak güzel bir bebekti. Her şey istedikleri gibi gidiyordu. Kadın hamileydi artık ve hayalleri tam anlamıyla gerçekleşmek üzereydi.

Hastahane odasındaki heyecanlı bekleyiş babamın beni görmesiyle yerini asla uyanamayacağım bir kabusa bıraktı. Ben düzeltilemeyecek bir hataydım. Günahlarımla yüzleşmem ve onlardan arınmam için bu çatı katına kapatıldım. Ben yok olsam da ruhum burada hapis kaldı. Özgürlüğüme kavuşmamın tek yolu prangalarımdan kurtulmadı.

Kimse bana şarkı söylemedi, kimse bana uyuyayım diye hikaye anlatmadı, kimse benimle oyun oynamadı.

Şarkımı kendim söyledim, hikayemi kendim yazdım, oynumu ben kurdum…


Cloak & Dagger Evden Kaçış Oyun Evi Kuralları

 • 14 yaşından küçükler giremez. (Elisa’nın Laneti: Tavan Arası oyunu için geçerlidir)
 • Rezervasyon yaptıran ekiplerin oyun saatinden 5dk önce verilen adrese gelmeleri gerekmektedir, oyun saati geldiğinde yukarı çıkıp oyuna başlayabilirler.
 • Oyunu oynayacak grup içerisinden geç kalan kişiler başlayan oyuna katılamazlar. Geç başlayan gruplara ek süre verilmez.
 • Evden herhangi bir eşya dışarı çıkartılamaz.
 • Acil durumlar dışında oyundan çıkamazsınız.
 • Oyun başladıktan sonra oyundan çıkan oyuncular tekrar oyuna dahil olamaz.
 • Oyunun başından sonuna kadar kameralarla izleneceksiniz. Oyun esnasında telefon veya herhangi bir kayıt cihazı kullanılamaz.
 • Oyun içerisinde elektrikli cihaz ve prizleri kullanmanızı gerektirecek bir durum olmayacağından elektrikli cihaz ve prizlere dokunmamalısınız.
 • Bu oyun epilepsi rahatsızlığı, panik atak, ileri düzey kalp hastalığı, ileri seviyede solunum problemi olanlar, kalp pili kullananlar ve hamileler için tehlikeli olabilir.
 • Yiyecek veya içecekle girilemez.
 • Kırmayı, sökmeyi, güç kullanmayı gerektiren durumlarla karşılaşmayacaksınız. İçeride bulunan eşyaları zorlamayınız.
 • Oyun sırasında tuvaleti kullanamayacak sigara içemeyeceksiniz ihtiyaçlarınızı oyuna gelmeden gidermeniz iyi olacaktır.
 • Bizim onayımız dışında oyun içeriği ve akışına ilişkin bilgi paylaşımı yapmak yasaktır. Bundan doğacak zararlar için hukuki yola başvurma hakkımız saklıdır.
Daha Fazla Oku
İncelemekte olduğunuz aktivite KAPALI ve/ve ya şu anda KULLANIM DIŞIDIR.
Adres
Mahmut Esat Bozkurt Cd. No: 18 Kat: 3 D: 4 Yeşilova Apt. Alsancak / İzmir (Betaş Polisan yapı marketin sol tarafındaki ilk kapı)
Arama...
Cloak & Dagger, İzmir Kaçış Oyunları, Gerçek Kaçış Oyunları, Cloak & Dagger Elisa'nın Laneti: Tavan Arası, Evden Kaçış Oyunları, Kaçış Oyunları, Korku Evi, Kaçış Evi, Tavan Arası, Alsancak Kaçış Oyunları, Evden Kaçış Oyunu, Elisa'nın Laneti, Room Escape İzmir, Odadan Kaçış Oyunları
Özellik bulunamadı.