KAPALI & KULLANIM DIŞI
/
İstanbul

Akıl Oyunları Kulübü – Gizemli Piramit Memphis Evden Kaçış Oyunu

Gizemli Piramit Memphis Evden Kaçış Oyunu

Kaçış Evi: Akıl Oyunları Kulübü

Kaçış Oyunu: Gizemli Piramit Memphis


Oyun Evi Bilgileri

Online kaçış oyunlarından esinlenilerek ortaya çıkan ve kısa sürede tüm dünyada milyonların ilgisini çeken, gerçek mekanlarda gerçek zamanlı tüm kaçış oyunlarının atasıdır.

Türkiye’nin ve hatta Dünya’nın Mısır Piramitleri temalı ilk ve tek gerçek zamanlı kaçış oyunudur.

Katılımcıların özel olarak tasarlanmış gerçek mekanlarda fiziksel olarak oyuna bizzat dahil olduğu bu macerada, pek çok insanın sadece filmlerde görebileceği bazı senaryo ve sahneler sizleri bekliyor olacak..

Bunların hepsi sizin için…

Unutulmaz gizemli bir deneyimle heyecanlanırken, Mısır Piramitlerinin binlerce yıldır çözülemeyen şifreleri ve keşfedilemeyen sırlarını gerçeküstü bir prodüksiyon içinde deneme fırsatına hazır mısınız?

ve artık sadece 60 dakika için bir arkeologsunuz.


Akıl Oyunları Kulübü Evden Kaçış Oyun Evi Kuralları

  • İlk kural, oyunu bu maceralı deneyimi tavsiye edeceğin arkadaşlarınla şifreler hakkın da sakın konuşma, unutma kimse “6. His” filminin sonunu söyleyenleri affetmedi.
  • Gizemli maceraya 2-6 kişilik ekipler halinde katılabilirsiniz. Tavsiye edilen 4-5 kişidir.
  • Rezervasyon saatinden en fazla 5 – 10 dakika önce oyun adresinde olmalısınız. Erken gelirseniz kapıda beklemek durumunda kalabilirsiniz.. Rezervasyon saatinden sonra gelmeniz durumunda ise süreniz gelmeniz gereken saatte başlamış olur ve süre uzatılmaz. Unutmayın sizden sonra da gizemli yolculuğa çıkacaklar olacak.
  • Oyunun süresi 60 dakikadır. Oyuna yiyecek ve içecek ile gelmemelisiniz.
  • Oyunlarda kullanılan obje, kilit ve eşyaları oyun alanında bırakmalısınız.
  • Oyunumuz Epilepsi, anksiyete, panik atağı, klostrofobi ve benzeri bir rahatsızlığı olan arkadaşlarımız için uygun bir eğlence olmayabilir. Ancak yine de deneyim yaşamak isteyen arkadaşlar oyunu istediği yerde terk edebilir.
  • Gizemli yolculuğunuz sırasında tuvalet ihtiyacınızı giderebileceğiniz bir yer yok, ihtiyacınızı önceden gidermiş olmalısınız.
  • Oyunda güç kullanmanızı gerektirecek bir durum yok.. kırmanızı, delmenizi, patlatmanızı.. vs gerektiren bir ihtiyacınız olmayacak.
Daha Fazla Oku
İncelemekte olduğunuz aktivite KAPALI ve/ve ya şu anda KULLANIM DIŞIDIR.
Adres
İstiklal Cd. Hüseyinağa Mh. Atıf Yılmaz Cd. No: 17/A Beyoğlu / İstanbul (Demirören AVM ile Hüseyin Ağa Camii'nin arasındaki sokaktan 50 m içeride soldan 4.bina)
Arama...
Evden Kaçış Oyunları, Gerçek Kaçış Oyunları, Memphis, Kaçış Evi, Gizemli Piramit, İstanbul Kaçış Oyunları, Taksim Kaçış Oyunları, Room Escape İstanbul, Gizemli Piramit Memphis Kaçış Oyunu, Kaçış Oyunları, Avrupa Yakası Kaçış Oyunları, Evden Kaçış Oyunu, Gizemli Piramit Memphis, Beyoğlu Kaçış Oyunları, Odadan Kaçış Oyunları, Akıl Oyunları Kulübü
Özellik bulunamadı.